Tüm Pazar Yeri Hesaplarınızı Tek Panelden Yönetin

E-ticaret sektörünün toplam ticaret içerisindeki payı ve hacmi gün geçtikçe artıyor. Ancak satış hedefi bulunan kullanıcıların, ürünlerini e-ticaret platformlarında ayrı ayrı listelemeleri ve sipariş, stok takibi yapmaları zahmetli süreçlere neden olabiliyor. Her pazar yeri sisteminin altyapısı farklılık gösterdiği için, kullanıcıların ürünlerini tek bir noktadan aynı anda listelemeleri, sipariş ve ortak stok takibi yapabilmeleri için sistemlerini entegre edebilecekleri bir platform gerekiyor. BiVendor, pazar yerlerindeki mağazalarda yapılacak olan tüm işlemleri tek bir panelden yönetebilme imkanı sunuyor. Kimi durumlarda saatlerce uğraşılan işlemler, BiVendor sayesinde saniyelere kadar düşebiliyor. Hepsiburada, N11, Gittigidiyor ve Amazon Türkiye’ye entegrasyon sağlayan BiVendor, önümüzdeki dönemde Trendyol ve PTT Avm’ye de hizmet sağlayacak.

 • LOREM

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • LOREM

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • LOREM IPSUM

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • LOREM IPSUM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Neden BiVendor?

  BiVendor, diğer entegratörlerden farklı olarak, kullanıcıya aylık ya da yıllık sabit ücretin dışında satış bazlı ücret seçeneği sunmasının yanında, binlerce hazır ürünü saniyeler içinde yayına verme, bir pazar yerinden sipariş geldiği anda diğer pazar yerindeki stok adedini otomatik değiştirebilme, farklı pazar yerleri için farklı fiyat, stok ve kargo politikası hazırlama özelliklerine sahip.

 • Daima yanında

  E-ticaretin temel kurallarından biri, müşteriye doğru ürünü ulaştırmak ve bunun takibini sistemli biçimde yapabilmektir. Bununla birlikte, müşteriye tam zamanlı destek vermek de sürecin en önemli ayaklarından birini oluşturuyor. BiVendor, müşterilerden gelecek soru, şikâyet veya mesajları anında cevaplama imkanı sağlayarak güvenilirliğinizi üst noktalara taşımaya yardımcı oluyor.

Sipariş yönetimini ona bırakın

Her satışın takibini tek tek excel dosyası üzerinde yapmak, bunun takibini gerçekleştirmek satıcı için uzun ve sancılı bir süreç. BiVendor, siparişi anında işleme koyma, onaylama, fatura kesme, kargolama, iade ve değişim taleplerini yönetme becerisiyle bu karmaşık süreci tek başına sorunsuzca idare etme becerisine sahiptir.

 • Emre Odabaşı Ürün Yöneticisi

  Bugün bir şirketin satışlarını ve karlılığını artırmak için dijital bir alan kullanmaması artık neredeyse düşünülemez. Bağımsız serbest çalışan küçük işletmelerden en büyük şirketlere kadar herkes mal ve hizmetlerini çevrimiçi olarak geniş ölçekte satma olanağından yararlanabilmekte. Buna paralel bu alanda rekabet edebilmekte gittikçe güçleşiyor. Çevrimiçi ticaretin daha da büyüyeceği önümüzdeki dönemde sürekli gelişen ve yenilenen yazılım ve donanım çözümlerini kullanmayan işletmelerin sürdürülebilir olmaları çok zor gözüküyor. Tekhnelogos olarak e-ticaret ekosistemine büyük verinin kullanılmasından robotik uygulamalara kadar uçtan uca katma değeri yüksek çözümler üretiyoruz.