Dijital manometre ile kesin sızdırmazlık

Sızdırmazlığın özellikle önemli olduğu LPG ve doğalgaz tesisatları gibi uygulamalarda sızdırmazlık testi, kapalı sistem içerisindeki hava basıncının U manometre veya dijital manometrelerle gözlemlenmesiyle yapılıyor. Ancak bu manometrelerde tesisata hava basmak için üflemek veya bir kompresör kullanmak gerekiyor. Bu şekilde yapılan ölçümler gözle kontrol edildiği ve içeriye basılan hava sıcaklık-nem şartlarından etkilendiği için kesin veri elde edilemiyor. Geliştirilen bu dijital manometre, klasik manometrelerden farklı olarak tüm sızdırmazlık test sürecini otomatik olarak yürütüyor.

 • LOREM

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • LOREM

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • LOREM IPSUM

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • LOREM IPSUM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Uzaktan kontrol özelliği

  Dijital manometre, bluetooth özelliği sayesinde tüm mobil cihazlarla haberleşebilir. Bu sayede, cihaz ilgili tesisata bağladıktan sonra basınç değişikliği veya sıcaklık şartlarının sağlanıp sağlanmadığı uzaktan kontrol edilebilir. Cihazın tüm işlevleri mobil uygulama üzerinden kontrol edebildiği için ölçüm sırasında başında bulunma zorunluluğu da ortadan kalkıyor.

 • Kompakt ve kullanıcı dostu

  IoT (Internet of Things) ürünlerinin giderek yaygınlaştığı çağımızda, uzaktan erişim özelliği olan taşınabilir teknolojiler hemen her alanda kullanıcıların işlerini kolaylaştırıyor. Dijital manometre, sızdırmazlık testi için kullanılan uzun U manometrelerin ve elektrik bağlantısı gerektiren elektrikli kompresörlerin yerine geçebilen kompakt bir mobil IoT cihazı olarak alanında büyük kolaylıklar sağlıyor.Yapılan ölçümlerin sonuç verilerini kaydetme özelliği ise gereken durumlarda geriye dönük inceleme yapmaya olanak sağlıyor.