Sağlığımız çevik kliniklere emanet

Teletıp ve sağlıkta yapay zeka teknolojileri geliştikçe, sağlık hizmetleri de günümüz bilgi çağına daha çok uyum sağlıyor. Sağlık hizmetlerinin daha küçük fiziki klinikler, teletıp, yapay zeka ve mobil teknolojilerle birleştirildiği çevik klinik modelinde hasta ve doktor ilişkisi kliniğin sınırlarının dışına taşıyor. GalenClinic sağlık noktaları ile hastayı mobil uygulama üzerinde buluşturuyor, hastalığın takibi online ortamda güçlü veri analizleriyle sürdürülüyor, gerekli görülen durumlarda hastanın fiziki kliniği ziyareti planlanıyor. Muayene, tetkik, görüntüleme, tanı, tedavi ve ilaç takibi gibi vakanın tüm seyri hem gerçek doktorlar hem de yapay zeka algoritmaları tarafından takip edilerek hastanın bir an önce iyileşmesi hedefleniyor.

 • LOREM

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • LOREM

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • LOREM IPSUM

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • LOREM IPSUM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Yanıbaşınızdaki doktor

  Sağlık kuruluşlarından hizmet almak için kimi zaman haftalar öncesinden program yapma zorunluluğu ve randevu gününde yoğun hasta trafiğine maruz kalmama isteği insanları farklı çözüm yolları üretmeye sevk edebiliyor. GalenClinic, işte bu tür zamanlarda mobil uygulama aracılığıyla danışma ve online sağlık hizmeti alma imkânı sunuyor. Sağlık hizmetinin fiziki klinik ziyareti gereken durumlarda da doğrudan randevusuna giden hasta sıra beklemiyor, çıkışta ödeme ve sigorta onayı için bankoya uğramıyor. Tüm işlemlerin online yürütüldüğü uygulamada, doktorlar tarafından yapılan tanı ve tedavi sürecinde de kullanıcısını yalnız bırakmayan GalenClinic, hastalığın iyileşme aşamasında bilgiler vererek yardımcı oluyor ve gerekli durumlarda doktoru uyarıyor.

 • Herkesin bir özel kliniği var!

  GalenClinic, hastanın tüm gerekli kayıtlarını kapsadığından hem tanı-teşhis sürecinin daha başarılı bir şekilde yürütülmesini hem de hekimin tedavi sürecini sağlıklı biçimde takip edebilmesini sağlıyor. Teşhis ve tedavi süreci mobil uygulama üzerinden başlatıldığı için, fiziki muayene gerektiren durumlarda hekimler daha hastayla karşılaşmadan programını yapabiliyor, bu da uzun prosedürleri ve stres yaratan bekleyişleri tamamen sona erdiriyor.