Nitelikli sağlık hizmeti için yapay zekâ

Dijital sağlık hizmetinin yaygınlaşmasıyla birlikte, doktorların iş ve zaman odağını değiştirecek yapay zekâ algoritmalarına ihtiyaç da artıyor. Yapay zekanın sağlık hizmetlerinde kullanımı aşamalı bir şekilde hayatımıza girecek. İlk olarak hastayı doğru yönlendirme için kullanılacak yapay zeka, ilerleyen yıllarda ise hekimden önce hasta şikayetini dijital muayene ile doğru sınıflayacak ve tahlil ve görüntüleme önerecek. Son aşamada ise birçok vakada ilaç ve tedavi belirleme işlemi de de insan hekim yerine yapay zeka tarafından gerçekleştirilecek. GalenMind geleceğin tıbbında yapay zekanın kullanımı için şimdiden geliştirilen bir teknoloji.

 • LOREM

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • LOREM

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • LOREM IPSUM

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • LOREM IPSUM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Cepteki sağlık rehberi

  GalenMind dijital sağlık platformunun mobil uygulaması içerisinde, kullanıcıların sağlık problemlerini dinleyen bir asistan bulunuyor. Bu asistan, kullanıcıya semptomlarını ve diğer ilgili soruları sorarak muhtemel hastalıkları belirleme ve doğru hekime yönlendirme konusunda yardımcı oluyor. Bunu yaparken de yüz binlerce kaydın bulunduğu, doktorların desteğiyle oluşturulan veri setlerini temel alan yapay zekâ algoritmalarını kullanıyor. Tıbbi mevzuatın kendini yapay zekaya uyarladığı bu yıllarda, GalenMind’in sağlık hizmetlerinde üstlendiği sorumluluk da artacak, zaman içinde hastalık teşhisi, tahlil ve görüntüleme, ilaç ve tedavi önerisi gibi alanlarda da başarıyla kullanılacaktır.

 • Akıllı öğrenci, çalışkan asistan

  GalenClicn muayenehanesindeki doktorlar, hastaların tedavisinde alacakları kararlarda yalnız değildir. Hastalarının şikayetlerini ve fiziksel verilerini GalenClinic yazılımı içerisine girdiklerinde, hangi tahlillerin yapılması gerektiği ve sonrasındaki tanı konma sürecinde kararlarına destek olacak yapay zekâ destekli teşhis motoru GalenMind doktorlara eşlik etmektedir. Hem doktorların kararları ile öğrenen hem de öğrendikleriyle insan aklının hesap edemeyeceği olasılıkları değerlendirerek karar vermeye yönelik güvenli sonuçlar sunan akıllı bir asistan GalenMind. Bu yapay zeka asistan sayesinde doktorlar sağlık sürecinde hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan hastanın tanısı ve tedavisine hızlıca ulaşarak zamandan tasarruf etmektedir.