Uzaktan fiziki muayene devri

Teletıp hizmetinde doktorun hastayı uzaktan muayene etmesindeki en büyük engel, fiziki muayene kısıtlarıdır. GalenClinic dijital sağlık platformunun donanımsal olarak tamamlayıcısı olan GalenSense, doktorun ihtiyaç duyduğu fizyolojik verileri hastaya direktifler vererek uzaktan alabilmesini sağlayan, kullanımı son derece kolay gelişmiş bir sağlık kitidir. GalenClinic sağlık hizmetinde uzaktan görüşme ile başlayan muayene süreci, devamında hastanın fizyolojik verilerinin elde edilmesine ihtiyaç duyar. GalenSense, bu verileri kompakt olarak geliştirilmiş ve mobil uygulamayla direkt bağlantı kurabilen bir donanımla uzaktan elde ediyor. Doktor, bu sayede hasta yanındaymış gibi tüm fizyolojik belirtileri görüntüleyip kaydedebiliyor. Cihazın akıllı yönlendirmeleri sayesinde tüm veriler eksiksiz ve doğrulanmış biçimde alınıyor.

 • LOREM

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • LOREM

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • LOREM IPSUM

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • LOREM IPSUM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Doktorun eli, gözü ve kulağı: GalenSense

  GalenSense cihazıyla, göğüs ve batın sesleri, ateş, kulak, burun ve boğaz görüntüsü gibi bir çok bilgiyi hasta kendi kendine alıyor. Bu ölçümler yapılırken, mobil uygulama cihazın doğru şekilde ve doğru noktaya tutabilmesi için anlık olarak yönlendirme ve görüntüleme yapıyor. Uygulama, hastanın tek başına ölçüm yaparken uyması gereken adımları herkesin anlayabileceği basitlikte gösteriyor, doğru veriyi aldığında da kaydederek doktora iletiyor.

 • Güvenilir veri için her şey

  Cihaz, hasta ile doktor uzaktan görüntülü görüşme yaptıkları esnada kullanılabileceği gibi,akıllı asistan yardımcılığıyla hastanın kendi isteğiyle de kullanılabiliyor. Bu sayede hasta her an verilerini görüntüleyerek daha sonra doktora göndermek üzere kaydedebiliyor. Verinin sağlıklı tetkik konulabilecek bir veri olduğunu analiz edebilen bir algoritma ile temiz görüntü ve sesin elde edilmesine olanak sağlayan tüm filtrelemeler de yazılım ve cihaz içerisinde bulunuyor.