Daha hızlı, daha basit, daha doğru

ZetaCAD, doğalgaz tesisat projelerinin mimari planla birlikte otomatik olarak tasarlanmasını, hesaplanmasını ve kontrolünü sağlayan yapay zekâ temelli bir BIM yazılımı. Bu yazılım, kullanıcısına hatasız proje teklif edebileceği güçlü bir proje tasarım ortamı sunuyor. Bu ortamda kullanıcılar kendilerini yönlendiren yapay zekâ destekli akıllı mühendislik araçları ile mimari plan ve tesisatı yerleştirerek projeyle ilgili tüm işleri otomatik olarak tamamlayabiliyor. BIM temelli bir dosya formatına sahip olan ZetaCAD projelerinin, yerel doğalgaz iç tesisat şartnamesine göre hata kontrolü makine zekâsı tarafından yürütülürken onay süreçleri de otomatik hale geliyor.

 • HIZ KAZANIN

  ZetaCAD ile proje telifi CAD programlarına göre 10 kat daha hızlıdır.

 • HATASIZ TELİF

  Projelerinizi hatasız telif edin. Tüm hatalarınızı ZetaCAD yapay zekası görüp uyarsın.

 • OTOMATİK HESAPLAMA

  Tüm hesaplar ve kontroller sizin yerel şartnamenize uygun olarak otomatik olarak yapılır.

 • 3 BOYUTLU TASARIM

  Binanızı ve tesisatınızı 3 boyutlu olarak inceleyin. Müşterinize gösterin, fark yaratın.

 • Primitif çizim nesneleri tarih oluyor

  Standart CAD programlarında çizim, genel amaçlı primitif nesnelerle yapılıyor. Bunlar çizgi, daire, dörtgen, eğri gibi temel çizim nesneleri; bir daire kullanarak çark veya havuz çizebilirsiniz. Oysa ZetaCAD’de primitif çizim nesneleri yok; bir BIM (Building Information Modelling) uygulaması olarak duvar, kapı, pencere, vana, kombi gibi özelleşmiş, gelişmiş tanımlı ve akıllı nesneler var. Standart bir CAD programında bir duvarın çizgisi ile doğalgaz hattının çizgisi aynıdır. Oysa ZetaCAD için duvar duvardır, hat da hattır; bunlar birbirinden kesin tanımlarla ayrılırlar.

 • E-imza sertifikalı projeler

  ZetaCAD proje dosyaları, 5070 sayılı kanunun belirlediği şekilde nitelikli elektronik sertifika ile atılmış elektronik imzaları taşıyabilmektedir. Böylelikle elektronik belgelerin ıslak imza için ayrıca baskı alma ihtiyacı ortadan kalkmıştır. ZetaCAD yazılımı bir yandan projelere elektronik imza atma özelliği taşırken öte yandan atılmış imzaları doğrulayabiliyor. Yazılım, imza atmak ve doğrulamak için kendi geliştirdiği, dünya standartlarıyla uyumlu algoritmalar kullanıyor. Elektronik imza taşıyabilen ZetaCAD projesi sayesinde, projeler web tabanlı omurgalarda baskıya ihtiyaç duymadan taşınabilirken, resmi onayı da aynı şekilde elektronik imza ile yapılabiliyor.