Yazılım geliştirme hizmetlerimiz

 • Tüm yazılım geliştirme ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz, proje değil ürün geliştiriyoruz.

  Yeni tarzda iş yapmaya başlayan dünyadagelecekte de var olmak isteyen bir şirket, hem çağın karakterine uygun disiplinli, yenilikçi, sürdürülebilir, rekabetçi dijital yapıya sahip olmak, hem de kendi tarihçesini ve kültürünü teknolojiyle kodlamış bir iş ortağının tecrübesiyle donatmak zorunda.

  Tekhnelogos olarak, şirketinizin faaliyet gösterdiği tüm sektör gereksinimlerini titizlikle analiz ederek ihtiyaçlarınızı tanımlayıp doğruluyoruz. Sistemlerinizin ve uygulamalarınızın teknolojik yönden evrimleşmesini sağlayacak süreçleri optimize ediyor, global ölçekte stratejilerle talep edilen deneyimi ürüne dönüştürüyoruz. Yazılım geliştirme hizmetlerimizde çatı kavramımız: Ürün. Tekhnelogos’da yazılım bir proje değil, üründür. Bu bakış açısıyla elde etmek istediğimiz sonuca çok daha somut, insana dokunan taraflarıyla tasarlanmış net çıktılar halinde ulaşıyoruz. Bizim için ürünler bir proje değil, projeler de dâhil her şey bir üründür.

  Tekhnelogos yazılım ürünü geliştirme hizmetleri, Web Tasarımı, Özel Web Yazılımı Geliştirme, Windows ve MacOs masaüstü yazılımı geliştirme, iOS ve Android mobil yazılım geliştirme, UX ve UI tasarımı geliştirme şeklinde sunulmaktadır. Teklif almak için tıklayın.

Ürünleştirme Hizmetleri

Süreçleri yönetecek doğru ürünü geliştirmek için, tüm sürecin doğru bir analizini yapabilecek zengin bir tecrübeye ihtiyaç vardır. Bu yüzden, hem ürünün kullanıcısıyla ilişkisinde ortaya çıkarmak istediğiniz deneyimi tasarlamanız, hem de bu deneyimi yaratacak güçlü yazılım altyapısını geliştirmeniz gerekir. Tekhnelogos’ta yazılım geliştirme becerisi, insan ve ürüne odaklanmış yaratıcı ve yenilikçi bir süreç çoluşturarak ilerlemektedir. Tekhnelogos, 20 yıllık AR-GE kabiliyetiyle bilgiyi işleyerek ihtiyacınız olan yazılım ve donanımı önce bir ürün olarak ele alır, geliştirmeöncesi tüm fonksiyonel haritasını ve insan-ürün uzayını en etkili biçimde tasarlar. Bu açıdan Tekhnelogos’un ürünleştirme hizmetlerinden yazılım geliştirme sürecinden bağımsız olarak da yararlanabilirsiniz.

Web Tasarımı ve Web Yazılımı Geliştirme

Gerçek endüstriyel koşullarda tasarladığımız Web yazılımlarıyla; iş sürekliliğini sağlayan, maliyetleri düşüren, tüm dağıtılmış işlemlere tek bir kanaldan erişim sağlayan altyapıyı hazırlayarak vizyonunuzu ürünleştiriyoruz.

Web tasarımı ve Web Yazılımı geliştirme alanında yazılım ekibimizin tecrübe ve becerileri, Dot.Net, Java, Python platformlarında geliştirilen dağıtık veya mikro servis backend mimarileriyle birlikte Html5, JavaScript dilleriyle desteklenen mükemmel frontend uygulamalarına uzanmaktadır.

SaaS ve PaaS yazılımlarınız geliştirmede önemli iş ortağınız

SaaS (Software as a Service) ve PaaS (Platform as a Service) metodolojilerigünümüzde çok yaygın olduğu, yakın gelecekte neredeyse tüm süreçler web ortamına taşınacağı için SaaS tarzı ürün ve hizmetler daha fazla önemkazanacak. Online servisler satış, pazarlama ve destek kolaylığıyla birlikte yatırımcıların da daha fazla ilgisini çekiyor. Ancak bir SaaS ürünü, web ortamında kullanıcılarına bütün fonksiyonelliğiyle birlikte eşsiz bir deneyim sunarak özgün bir dünya yaratmalıdır. Tekhnelogos olarak, kendi geliştirdiğimiz SaaS hizmetlerinde edindiğimiz tecrübeyi sizlerin hizmetine sunarak iş fikirleriniz için en iyi web tabanlı çözümleri beraber geliştirmeyi öneriyoruz.

Ölçeklenebilir E-Ticaret işinizi bize emanet edin, en iyi E-Ticaret yazılımını geliştirelim

B2B, B2C, C2C iş modellerinde erişilebilir entegre mobil hamleleriyle, dinamik pazarlarda var olmanız ve süreklilik sağlamanız için, mal ve hizmet yönetiminizi optimize ederek E-Ticaret süreçlerinize rehberlik ediyoruz. E-Ticareti, web arayüzünden lojistik ve pazarlama yönetimine kadar geniş bir yelpazede ele alıyor, ihtiyaçlarınıza göre gerek kendi geliştirdiğimiz altyapıları gerekse açık kaynak platform nopCommerce yazılımını temel alarak 360 derece E-Ticaret çözümleri geliştiriyoruz.

NopCommerce Desteği: E-Ticaret açık kaynak dünyasının güçlü platformunu işinize uyarlayalım

E-ticaret siteleri için açık kaynak altyapılar hızlı bir seçenek olarak gündemde. NopCommerce, E-Ticaret için açık kaynak dot.net çözümleri arasında en iyi alternatiflerden biri. Ancak nopCommerce altyapısını size özel bir e-ticaret sitesi haline getirmek için iyi bir uzman desteğine ihtiyacınız var. Tekhnelogos yazılım ekibi, nopCommerce altyapısında kazandığı tecrübeyi, E-Ticaret alanında sahip olduğu becerilerle birleştirerek kusursuz biçimde işleyen E-Ticaret çözümleri geliştiriyor.

İnteraktif Mobil Stratejileri ile mobil uygulamalar geliştiriyoruz

İşiniz web tabanlı veya mobil tabanlı olabilir. Hatta her ikisini de desteklemeniz gereken bir hizmet sağlıyor olabilirsiniz. Bugün dünyada kullanıcıların neredeyse %70’i SaaS ve E-Ticaret hizmetlerine akıllı telefonlar üzerinde ulaşıyor. Günümüzde iPhone (iOS) ve Android telefonlariçin geliştirilen uygulamalar dünyadaki veri trafiğine büyük katkı sağlıyor.

Tekhenlogos’un iPhone (iOS) ve Android mobil uygulama geliştirmedeki tecrübe ve becerisi uzun yıllara dayanıyor ve mobil uygulamaların kullanıcı, backend ve akıllı telefonun işletim sistemiyle olan ilişkisini modelemede çok etkili çözümler üretmesine imkân sağlıyor.

Tekhnelogos, öncelikle mobil yazılım ihtiyacınızı bir ürün olarak ele alır ve yaratılmak istenen kullanıcı deneyimini temel hedef olarak ortaya koyar. Bundan sonraki süreçte ortaya benzersiz ve mükemmel bir kullanıcı arabirimi çıkarmak gerekiyor. Bu arabirimin yaratacağı deneyim tasarlanıyor (UX ve UI), uygulamanın akıllı telefonda en iyi performansla çalışması için gerekli geliştirme sağlanıyor ve gerektiği durumda uygulamanın beslendiği backend servisleri geliştiriliyor.

 1. Android Uygulama Geliştirme

 2. iOS Uygulama Geliştirme

 3. Cross Platform Mobil Uygulama Geliştirme

 4. Kurumsal Web Tasarım

Kullanıcı deneyimini (UX - User Experience) tasarlıyoruz: UX; uygulamanın ta kendisi

Yazılım geliştirmenin erken dönemlerinde kullanıcı arayüz tasarımı ergonomi ve estetik kriterleriyle ilerliyordu. Mobil platformların gelişmesi ve yazılımın gittikçe daha insan odaklı hale gelmesiyle, tasarlanması gerekenin sadece bir arayüz değil doğrudan kullanıcının yaşaması hedeflenen deneyim olması gerektiği anlaşıldı. Bu açıdan UX yaklaşımı yazılım geliştirmeyi neredeyse deneyim geliştirme olarak yeniden yorumlar, kodun yazılması, kullanıcı arayüzünün tasarlanması gibi diğer tüm teknik detaylar bu hedeflenen deneyimi istenen şekilde ortaya çıkarmak içindir.

Kullanıcı deneyimi tasarımı (UX - User Experience Design) bir yazılımın amaç ve özelliklerinin, bu özellikleri ortaya koyacak kavramsal uzayın, kullanıcının özellikleri kullanırken uygulamadan edineceği duygusal ve duyumsal algının, fonksiyonların akış ve sıradüzeninin, uygulamanın kullanıcı arayüzünün renk, görsel, yazı tipi gibi unsurlarının bir bütün olarak ortaya konmasıdır.

UX tasarımı uygulamayı sadece fonksiyonların yerine getirilmesi olarak değil, uygulama kullanılırken harcanan kullanıcı zamanı ve emeğinin en verimli şekilde kullanımını ve kullanıcının psikolojisini de dikkate alan ve onun uygulamayla kurduğu duygusal iletişimini de yöneten bir yaklaşımı gerektirir.

Tekhnelogos olarak, uzun yıllara yayılan uygulama geliştirme ve ürünleştirme tecrübemizle, bir yazılım ve donanım ürününün UX yaşam döngüsünü bütünüyle yönetebilecek becerilere sahibiz. Bu konuda hem kendi ekibimizin hem de çözüm ortaklarımızın işgücünü entegre ederek başarılı ürünler geliştirme kabiliyetimizi müşterilerimizin değerli iş fikirlerinin hizmetine sunuyoruz.

Unutmayın, ürün geliştirme UX tasarımı ve UX geliştirme ile neredeyse eşdeğerdir. Ürününüzü bize emanet edin, onu kullanıcılarınızın dünyasının en renkli parçası haline getirelim.

What can we do for you? We’ll respond to your message as soon as we can.