Ar-Ge Teşviklerinden Faydalanın

Projeniz ve ekibinizle birlikte bize geldiğinizde size sadece bir ofis alanı sunmuyoruz. TekhneLabs kampüsüne dahil ediyoruz. TekhneLabs’ın Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından verilen Ar-Ge Merkezi unvanı sayesinde birçok vergi teşvikinden siz de faydalanabiliyor olursunuz. Projeniz bünyesindeki personellerin vergi ve SGK ödemelerinde önemli indirimlerden faydalanırsınız. Projede Ayrıca tüm proje yönetim süreçleri ve dokümantasyonu da standardize edilmiş olur. Projenizin TekhhneSpace bünyesine dahil olmasıyla birlikte girişimci dahil tüm personellerin eforları kontrol altında tutulacaktır.

 • Geniş Çaplı Destek Programı

  TekhneSpace ofis ortamı ve personel desteğinin yanı sıra girişimcilerin önlerindeki bir çok engeli aşmalarında yardımcı olacak birçok olanak sunmaktadır. Bunların başlıcaları;

  • 1) Sunucu Hizmetleri; e-posta ve bulut sistemleri altyapıları.
  • 2) Ofis Alanları; 5 katlı, 800 metrekarelik kampüsümüzde birçok alan ve ofis gereçlerinden faydalanabilirsiniz.
  • 3) Nakit Desteği; Projenin büyüklüğüne göre ihtiyaç duyulan nakit desteği sağlanabilmektedir.
  • 4) Eğitim Desteği; İş geliştirme ve girişimcilikle ilgili temel eğitimlerin yanında proje yönetimi, inovasyon, teknoloji ile ilgili eğitimler gibi çok çeşitli alanlarda eğitimler alınması sağlanabilmektedir.
  • 5) İş Bağlantıları ve Yatırımcı Ağı; Tekhnelogos’un mevcut bağlantıları ve yatırımcı ağı kullanılarak veya çeşitli start-up programları aracılığıyla projenin yatırımcı bulmasına yardımcı olabilmekteyiz.
  • 6) Çeşitli Konularda Danışmanlık Desteği; Projenin teknoloji düzeyinin arttırılması amacıyla alınacak akademik danışmanlıklar için üniversitelerle işbirlikleri, finansal ve hukuki danışmanlık, başvurulabilecek devlet destekleri konusunda danışmanlık,
  • 7) Ürün Tanıtım Desteği; çeşitli sosyal medya hesaplarının oluşturulması ve yönetilmesinin yanı sıra web sitesi tasarımı ve içerik üretimi gibi dijital medya tarafındaki tüm tanıtım materyalleri için destek sağlanabilmektedir.
  • 8) Reklam ve Pazarlama Yönetimi; projenin ürüne dönüşmesi ile birlikte hedef kitlesine uygun olarak belirlenecek, dijital ve geleneksel mecralarda yayınlanacak reklamlar ve müşteri oluşturulması için gerekli olan pazarlama faaliyetleri konusunda da destek sağlanacaktır.
  • 9) Global Pazara Erişim; Tekhnelogos’un hali hazırda mevcut olan Belçika, Hollanda ve ABD gibi ülkelerdeki şube ve bağlantılarını kullanarak, global pazarda yer bulabilme olanağı sunulmaktadır.